معرفی مدیریت

اطلاعات مدیریت خصوصی مجموعه های ورزشی شهرک مهدیه

مدیریت مجموعه های ورزشی شهدای روحانیت و شهدای گمنام : مهدی تیموری 09107568677

 

مدیریت باشگاه شهدای روحانیت : میرزا تیموری 09183881840


تصاویر خبری
قوانین و مقررات

قوانین سالن ورزشی

قوانین بروزرسانی شده اند لطفا مطالعه بفرمایید

لطفا قوانین رزرو اینترنتی سانس ها را با دقت برای یکبار هم شده خوب بخوانید و عواقب ندانستن قوانین به عهده خود شماست.
قوانین رزرو سانس ها :
۱) رزرو سانس ها فقط به صورت اینترنتی می باشد و به صورت حضوری یا تلفنی جوابگو نمی باشیم
۲) رزرو سانس ها دو ماهه می باشد و از ساعت ۷:۰۰ صبح یکم برج قابل رزرو است و اولویت رزرو برای هیچ شخص یا ارگانی وجود ندارد حتی کسانی که قبلا صاحب سانس خاصی بوده اند و عدالت برای همگی برقرار است و همگی مساوی هستند اما توصیه ما این است که همان ساعتی را که قبلا بازی می کردید رزرو کنید و به بقیه سانس ها وارد نشوید.
۳) در هنگام رزرو به تاریخ و ساعت سانس بسیار دقت کنید که اشتباه نکنید زیرا که قابلیت انصراف و عودت هزینه رزرو وجود ندارد و همچنین قابلیت تغییر و جابجایی زمان سانس هم ممکن نیست ( مگر اینکه یک هفته قبل از رسیدن موعد سانس به ما اطلاع دهید البته این هم فقط برای یک یا نهایت دو سانس نه بیشتر در غیر این صورت تنها کاری که می شود انجام داد این است که سانس را لغو کنیم اگر کسی رزرو کرد ، سانس شما فروش رفته و شما ضرری نکرده اید ) درضمن تغییر سانس در صورت امکان هزینه بر می باشد و تغییر هر سانس ۲۰۰۰ تومان هزینه دارد   پس در صورتی رزرو کنید که یقین دارید در ساعت سانس مورد نظر خود حضور خواهید داشت لذا توصیه ما این است که قبل از رزرو کردن حتما با همراهانتان کاملا مشورت کنید.

۴) اگر در سانس رزرو شده غیبت کنید هزینه سانس قابل برگشت نیست لذا حتما تاریخ و ساعت سانس رزرو شده را به خاطر بسپارید ( گرچه به خاطر جلوگیری از بروز این مشکلات ، پس از اتمام رزرو پیامکی حاوی اطلاعات سانس های رزرو شده به شماره همراه معرفی شده در بخش مشخصات رزرو کننده ارسال می شود.) البته این پیامک در صورتی به شما خواهد رسید که پیامک اینترنتی تبلیغاتی سیمکارت خود را مسدود نکرده باشید .
۵)هزینه رزرو سانس ها در سال 1400
سانس های فوتبال چمن مصنوعی : از ابتدای روز تا ساعت ۱۸ : 30000 تومان از ساعت ۱۸ الی ۲۴ : 35000 تومان

سانس های سالن فوتسال :

شنبه تا چهار شنبه از ساعت 6 الی 13:30 و همچنین پنج شنبه و جمعه 6 الی 7:30 صبح : 40000 تومان

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 13:30 الی 24 و تمام ساعات پنج شنبه و جمعه بجز سانس ساعت 6 الی 7:30 : 60000 تومان

در ضمن سانس ساعت 21 الی 22:30 تمام روزهای هفته 70000 تومان می باشد

۶) مدت هر سانس ۹۰ دقیقه (یک ساعت و نیم ) بوده و حضور بیش از آن باعث مدیونی به افراد سانس بعد و همچنین مشکلات دیگری می شود لذا بخاطر عدم تداخل در ساعت سانس بعدی و بروز مشکلات دیگر ، چند دقیقه زودتر سالن را ترک کنید حتی اگر مسئول سالن در سالن حضور نداشته باشد و اعلام پایان سانس ننماید.
۷) بانوان محترم دقت بفرمایید که در هنگام ورود به بخش رزرو حتما بخش ویژه بانوان را انتخاب فرمایند.
۸) رعایت شؤون اسلامی در این اماکن ورزشی لازم می باشد و استعمال دخانیات ممنوع می باشد که در صورت مشاهده از حضور افراد آن سانس در دفعات بعدی جلوگیری خواهد شد.
۹) به احترام نماز اول وقت ، در هر سانسی که اذان پخش شود و ورزشکاران بخاطر اقامه نماز اول وقت سالن را ترک کنند ، 10000 تومان برای سانس های 60000 تومانی و 5000 تومان برای سانس های 40000 تومانی عودت داده می شود این قانون برای نمازهای ظهر و عصر و مغرب و عشا می باشد و این در صورتی است که به طور کامل سالن تخلیه شود و بخاطر نماز اول وقت از سالن استفاده نشود .
۱۰) کفش و لباس ورزشی و همچنین توپ مناسب سالن فوتسال یا زمین چمن مصنوعی به همراه داشته باشید والا به صورت اینترنتی میتوانید توپ را به صورت جداگانه در سه حالت معمولی ، مخصوص و ویژه رزرو نمایید و هزینه را هم به صورت اینترنتی پرداخت کنید.

۱۱) هرگونه فعالیت ورزشی در این اماکن طبق قوانین و مقررات ورزشی بدون داشتن کارت بیمه ورزشی خلاف قوانین است لذا در صورت بروز حادثه برای ورزشکاران این ورزشگاه هیچگونه تعهدی نسبت به حادثه بوجود آمده ندارد و ورزشکار باید از کارت بیمه ورزشی خود استفاده نماید و روش اخذ بیمه ورزشی فقط با مراجعه به سایت رسمی فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران می باشد و دیگر سایت ها معتبر نیستند.

۱۲) با توجه به حوادث پیش آمده ، به همراه آوردن کودکان به محل ورزشی ممنوع می باشد و در غیر اینصورت هرگونه حادثه ای بعهده سرپرست کودک است و در ضمن فرم رضایت حضور فرزند در ورزشگاه را سرپرست کودک باید امضا نماید.

ضمن مطالعه دقیق قوانین و مقررات و موافقت با آن ها تمایل به ادامه فرایند رزرو دارم


ادامهمعرفی مدیریت

اطلاعات مدیریت خصوصی مجموعه های ورزشی شهرک مهدیه

مدیریت مجموعه های ورزشی شهدای روحانیت و شهدای گمنام : مهدی تیموری 09107568677

 

مدیریت باشگاه شهدای روحانیت : میرزا تیموری 09183881840


تصاویر خبری
تبلیغات


آمار بازدید
افراد آنلاین 2
بازدید امروز 241
بازدید دیروز 1080
بازدید هفت روز گذشته 17675
بازدید ماه گذشته 38809
بازدید کل 1267586